KOMENTUJTE ČLÁNKY JEN K DANÝM TÉMATŮM! ZBYTEK PATŘÍ

!!SEM!!

HLAVNĚ !!!REKLAMY!!!

TAKŽE POKUD NEBUDETE MÍT KOMENTÁŘ KE ČLÁNKU TAK HO NAPIŠTE NA STRÁNU POD UVEDENÝM ODKAZEM. DÍK!


!PORADNA!

Chcete poradit? Máte nějaký problém se svým pejskem? Něco vás zajímá? ZEPTEJTE SE MĚ! Ptát se mě můžete
bližší informace naleznete v příslušném článku! :-) díky :-)
Psí móda?

13. dubna 2010 v 18:16 |  Psí móda
Jak jistě víte, ve světě se zrodil trend oblíkání domácích mazlíčků, pejsků nevyjímaje. Když se řekne psí móda leckdo si vybaví čivavu, yorka, čínského chocholatého psa, papilona a jiné. Vidíme je s mašličkami, botičkami, šatičkami. Někdy i ten pejsek vypadá, že je spokojený. V OD Kotva byl také jednu dobu zřízený psí butik, ve kterém jste našli od brýlí, přes ohřívací láhve až po stylové pelíšky. Ale trend oblíkat malé pejsky se dotkl i těch větších a tak už není ani moc vyjímkou, když vidíme třeba dalmatina oblečeného do nějaké parády.
Já osobně bych asi pejska do. oblečků oblíkala. Můj pes má 2, ale pořád bych je do něj oblíkala jen ze zdravotních důvodů (chlad..zima...). Díky oblečkové módě se mi začal hnusit pohled třeba na modelku Hanu Mašlíkovou, která svoje nebohé čivavky tahá všude po zábavě, oblíká je do stupindních oblečků  a má je jen jako hračku. A to nemluvím o Paris Hilton.
No ale nemůžeme tady jen kritizovat. Musím uznat, že touha lidí, udělat pro své čtyřnohé miláčky cokoliv, není někdy k zahození. To znamená například  pivo pro psy, psí cukrárny a pekárny. Nemluvě o speciálních lázních, autosedačkách apod...

Adelaien
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama