KOMENTUJTE ČLÁNKY JEN K DANÝM TÉMATŮM! ZBYTEK PATŘÍ

!!SEM!!

HLAVNĚ !!!REKLAMY!!!

TAKŽE POKUD NEBUDETE MÍT KOMENTÁŘ KE ČLÁNKU TAK HO NAPIŠTE NA STRÁNU POD UVEDENÝM ODKAZEM. DÍK!


!PORADNA!

Chcete poradit? Máte nějaký problém se svým pejskem? Něco vás zajímá? ZEPTEJTE SE MĚ! Ptát se mě můžete
bližší informace naleznete v příslušném článku! :-) díky :-)
!!! Hledá se fenka Donee!!!

16. dubna 2010 v 15:32
Paní Iveta Svatá už jedenáct dní marně pátrá po své milované fence Donee. Rok a půl stará fenka border kolie se během noci ztratila ze zahrady v Načešicích u Heřmanova Městce.


Paní Svatá je ze zmizení své borderky nešťastná. "Donee jsem si vybrala záměrně kvůli povahovým vlastnostem a obrovskému temperamentu jejích rodičů, protože jsem hledala pejska na cvičení. Společně jsme se připravovaly na zkoušky ze sportovní kynologie, měla rozběhanou dostihovou licenci, začínala s tréninky agility a flyballu," vypráví.
"Poslední náš společný úspěch jsme sklidily na výstavě, kde vyhrála svoji třídu a já byla právem hrdá, že mám právě ji. Dva  dny na to se ale ztratila a od té doby nemáme o Donee jedinou zprávu. Na vyvěšené letáky pár lidí reagovalo, ale žádný z pobíhajících pejsků nebyla naše Donee," dodává.
Fenka  podle tvrzení své paničky přátelskou povahu a vystupování komedianta. Paní Slabá se domnívá, že si Donee nejspíš nějaký nálezce oblíbil natolik, že se rozhodl si ji nechat. "Někdo má možná Donee u sebe doma a možná ani netuší, že ji někdo hledá. Nejspíš si myslí, že se k němu přitoulal zvláštně vypadající voříšek," myslí si paní Svatá.
Donee není tetovaná, na levé straně krku má ale umístěný čip s číslem 978000000622462. Za nalezení ztracené fenky nabízí její majitelka odměnu 5000 korun. Pokud máte o Donee jakékoliv informace, volejte přímo paní Svaté na telefoní číslo 775367140, případně pište na emailnejpes2010@ringier.cz.
Donee
Donee

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama